Svatební video

Nabídka Svatebních videoklipů

Zarezervujte si Váš termín včas! Plníme termíny na rok 2019 a rok 2020

Videa zpracovávám tak, aby “šla s dobou”. Doby DV kamer jsou dávno za námi, stejně jako zpracovávání v zastaralých editačních programech s hudbou o dvou tónech. Proto vše natáčím pomocí nejmodernější možné techniky, jako jsou FullHD kamery a zrcadlovky, slidery, t, popřípadě i helikoptérové drony pro letecké záběry. Videem, které vytáhnu z kamer to vše však pouze začíná, čeká mě dlouhá práce v grafických a střihových programech, kde upravuji obraz, barvy atd

Standart

 

Balíček je nastaven tak, aby vyhovoval většině zákazníků, kteří chtějí pěkné video ze svatby, ve kterém je zachycený celý svatební den včetně příprav nevěsty a ženicha.

 

Doba natáčení 12 hod. čistého času.

 

Délka výsledného videa je 20 – 30 min. a obsahuje videoklip  v délce 5-7 min podkreslený hudbou (klient si může na vyžádání vybrat písničky, které by si přál) a titulky sčítající jména novomanželů, popř. datum, místo svatby apod.

 

Rozlišení obrazu je 4k + FullHD 1920 x 1080, 16:9

 

Výsledné video předávám na Flash disku 8/16 Gb  nebo e-formou, dle přání zákazníka.

Dokumentární film 

 

Balíček je nastavený pro náročnější zákazníky, kteří se chtějí pochlubit nejen svatebním videem, ale i krátkým video-příběhem natočeného dle předem sepsaného scénáře.

 

video-příběh  je natáčen buď v blízkém okolí svatby, nebo na místech, které si vybere zákazník a jedná se o krátké video, zachycující zamilovaný pár v doprovodu romantické hudby, dle připraveného scénáře. 1.den se natáčí  většinou několik dní před obřadem, nebo po individuální dohodě dodatečně až po svatbě.  Videoklip je prostříhaný záběry ze svatby.
Svatební video dokumetuje celý svatební den od příprav nevěsty a ženicha.

 

Doba natáčení  16 hod. ( 1.den  4hod.  –  2.den 12 hod)

 

Jsou použité kamerové pojezdy tzv. slidery pro dynamický záběr, který vyvolá filmový dojem, samozřejmostí jsou stativy pro statické záběry, helikoptérové drony pro letecké záběry a další.

 

Délka výsledného videa je 30 – 40 min., obsahuje videoklip  v délce 5-7 min podkreslený hudbou (klient si může na vyžádání vybrat písničky, které by si přál) a titulky sčítající jména novomanželů, popř. datum, místo svatby apod.


Rozlišení obrazu je 4k + FullHD 1920 x 1080, 16:9

 

Výsledné video předávám na Flash disku 8/16 Gb  nebo e-formou, dle přání zákazníka.

Svatební video

Ceník platný od 26.9.2017 do odvolání. Nejsme plátci DPH.